czekolada ze stewia belgijska deserowa

Belgijskie czekolady bez cukru ze stewią Luxury Balance łączą doskonały smak belgijskiej czekolady z walorami zdrowotnymi. W ich recepturze cukier zastąpiono substancją naturalną pochodzenia roślinnego tzw stewią.

Klingele Chocolade to belgijska firma z tradycjami, która specjalizuje się w zdrowych czekoladach. Produkuje czekolady ekologiczne GREEN DREAM, czekolady bez cukru słodzone stewią LUXURY BALANCE oraz czekolady bez laktozy BALANCE.

LUXURY BALANCE czekolady słodzone ekstraktem ze stewii  oferowane w 5 pysznych smakach:

  • mleczna
  • deserowa
  • mleczna z orzechami włoskimi, pistacjami i migdałami
  • deserowa z kawałkami pomarańczy
  • deserowa z truskawkami i jagodami

Dzięki nim można się cieszyć najwyższą jakością czekolady bez wyrzutu sumienia z powodu zbytniego spożycia niezdrowych cukrów. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy dbają o jakość i ilość spożywanych węglowodanów jak też są to doskonałe czekolady dla diabetyków. Ekstrakt ze stewii to glikozydy stewiolowe pozyskiwane z rośliny z Ameryki Południowej. Stewię połączono z dodatkiem maltitolu, aby uzyskać jak najlepszą słodycz odpowiadającą naszym przyzwyczajeniom do cukru.

Po nadto czekolada doskonale się prezentuje, cieńka tabliczka czekolady i eleganckie opakowanie podkreśla jej wyjątkowy charakter.