klingerKlingele

Klingele to wiodący belgijski specjalista w produkcji czekolad i batonów premium bez dodatku cukru w oparciu o naturalne substancje słodzące pochodzące z roślin: maltitol i stewię. Firma rodzinna założona w 1995 r w Evergem przez Koena Klingele posiada w swojej ofercie 2 marki: Balance oraz Green Dream. Pierwsza wyróżnia się innowacyjnymi produktami bez dodatku cukru oraz produktami przeznaczonymi dla alergików nie tolerujących laktozy, druga oferuje na certyfikowane produkty w oparciu o składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych i wyprodukowane zgodnie z zasadami Fair Trade. Firma posiada certyfikat BRC (British Retail Consortium) zapewniający najwyższe standardy jakościowe oraz bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów. Dodatkowo posiada certyfikat BIO TUV Nord Integra BE-BIO-02 oraz certyfikat Max Havelaar FLO ID 20644.

Marki: Balance,  Green Dream

Więcej informacji na www.klingelechocolade.be


 belkornBelkorn

Belkorn z tradycją od 1965 r stał się ekspertem w produkcji ciastek premium opartych o najzdrowsze, naturalne składniki z wykorzystaniem trendów i innowacji. Firma rodzinna, mająca swoją siedzibę w Belgii w Diest specjalizuje się w produkcji ciastek dla niemowląt i dzieci – marka BISkids (pierwsze ciastka wyprodukowane w Europie w 1980 r z certyfikatem BIO) oraz bez dodatku cukru w oparciu o naturalną substancję słodzącą: maltitol- marka Activa. Produkty wyróżniają się doskonałą jakością, nie zawierają w sobie konserwantów oraz sztucznych barwników. Są rozpoznawalne w wielu krajach Europy. Firma posiada certyfikat BIO Certisys BE-BIO-01.

Więcej informacji na www.belkorn.com

Marki: BISkids i Activa


sweet_switchSweet Switch

Sweet Switch to belgijski producent słodyczy i przekąsek premium opartych o naturalne składniki z wykorzystaniem najnowszych trendów i innowacji. Specjalizuje się w produkcji słodyczy bez dodatku cukru słodzonych ekstraktem ze stewii. W swojej ofercie ma szeroką gamę słodyczy słodzonych tą naturalną substancją słodzącą: czekolady, cukierki, ciastka oraz batony müsli. Jako jeden z nielicznych producentów w Europie posiada w swojej ofercie ciastka z kawałkami czekolady słodzonej esktraktem ze stewii. Dzięki nowatorskim recepturom markę Sweet- Switch można spotkać w wielu krajach na świecie.

Więcej informacji na www.sweet-switch.com


Organic 3S
Organic 3s Parea Three Friends

Organic 3S  to grecki, innowacyjny producent żywności ekologicznej , bez glutenu  i słodzików ze stewią, który stworzył 3 kluczowe dla jego portfolio marki: PAREA – ciastka, przekąski i płatki owsiane bez 5 alergenów: bez glutenu, soi, mleka, laktozy i jaj. Three Friends – to certyfikowana żywność ekologiczna m.in. płatki śniadaniowe typu musli, granola (bez oleju palmowego i cukru) i crunchy. Trzecia marka Sweet Friend powstała w kooperacji z greckim specjalistom od napojów Epsa  – Sweet Friend – Light Drops to innowacyjne połączenie stewii z ekologicznym syropem z agawy i ryżowym, które zyskało nagrodę Superior Taste Award (Nagroda za Znakomity Smak)  – 3 gwiazki, które jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez Taste & Quality Instititute (Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości).

 

Więcej informacji na www.organic-greece.com, www.pareaglutenfree.comhttp://epsa.gr/light-drops/

Marka: Parea, Three Friends, Sweet Friend / Light drops